您的位置:首页 > 产品中心 > Fecralloy-Iron-Chromium, Fe72.8Cr22Al5Y0.1Zr0.1
Fecralloy-Iron-Chromium, Fe72.8Cr22Al5Y0.1Zr0.1

| 产品编号: | 3087007 |
| 规格: | 500mm tube, 15mm outside diameter, 1.5mm wall thickness, 12mm inside diameter |
| 包装规格: | 1 EA |
| 产品类别: | 进口试剂 |
| 优惠价: | 立即咨询 |
产品别名
Fecralloy-Iron-Chromium, Fe72.8Cr22Al5Y0.1Zr0.1
FE087500
基本信息
| NACRES | NA.23 |
| General description【一般描述】 | For updated SDS information please visit www.goodfellow.com. Product of Goodfellow |
产品性质
| form【形式】 | tubes |
| manufacturer/tradename | Goodfellow 059-831-39 |
| L × wall thickness【长度 × 壁厚度】 | 500 mm × 1.5 mm |
| O.D. × I.D.【外径 × 内径】 | 15 mm × 1.5 mm |




