您的位置:首页 > 产品中心 > 带衬垫的螺纹盖(9mm 螺纹)
带衬垫的螺纹盖(9mm 螺纹)
Screw cap (open-top), 9 mm thread, with liner
| 产品编号: | 3450241 |
| 规格: | blue polypropylene screw cap (open-top), PTFE/red rubber septum |
| 包装规格: | 100 EA |
| 产品类别: | 进口试剂 |
| 品牌: | Supelco |
| 优惠价: | 立即咨询 |
产品别名
带衬垫的螺纹盖(9mm 螺纹)
Screw cap (open-top), 9 mm thread, with liner
基本信息
| NACRES | NB.11 |
| General description【一般描述】 | 预组装的 9mm 开孔带隔垫聚丙烯盖。 |
产品性质
| material【物料】 | PTFE/red rubber septum blue polypropylene screw cap (open-top) white PTFE face |
| hardness【硬度】 | 45 (Durometer: shore A) |
| packaging【包装】 | pkg of 1 × 100 ea (SU860179) |
| availability | not available in USA |
| O.D. × H × I.D.【外径 × 高度 × 内径】 | 11.5 mm × 6 mm × 9 mm |
| septum thickness【隔板厚度】 | 1.0 mm |
| fitting【配件】 | thread for 9 mm short thread |




