您的位置:首页 > 产品中心 > 短螺纹瓶盖,9mm 螺纹,带衬垫
短螺纹瓶盖,9mm 螺纹,带衬垫
Short thread screw cap, 9 mm thread, with liner
| 产品编号: | 3450480 |
| 规格: | Ultra-clean, yellow polypropylene (with 6 mm center hole) |
| 包装规格: | 1 PKG |
| 产品类别: | 进口试剂 |
| 品牌: | Supelco |
| 优惠价: | 立即咨询 |
产品别名
短螺纹瓶盖,9mm 螺纹,带衬垫
Short thread screw cap, 9 mm thread, with liner
基本信息
| NACRES | NB.11 |
产品性质
| material【物料】 | red PTFE/white silicone yellow polypropylene (with 6 mm center hole) |
| feature【特点】 | Ultra-clean |
| hardness【硬度】 | 55 (Durometer: shore A) |
| packaging【包装】 | pkg of 1000 ea |
| availability | not available in USA |
| diam. × thickness【直径× 厚度】 | 9 mm × 1.0 mm |
| fitting【配件】 | for 9 mm (short thread) |




