您的位置:首页 > 产品中心 > Cobalt/Boron/Silicon/Iron/Molybdenum/Nickel
Cobalt/Boron/Silicon/Iron/Molybdenum/Nickel

| 产品编号: | 4071068 |
| 规格: | foil, Co 69%/B 12%/Si 12%/Fe 4%/Mo 2%/Ni 1%, thickness 0.025 mm, length 2 m, coil width 50 mm |
| 包装规格: | 1 EA |
| 产品类别: | 进口试剂 |
| 优惠价: | 立即咨询 |
产品别名
Cobalt/Boron/Silicon/Iron/Molybdenum/Nickel
CO820250
基本信息
| NACRES | NA.23 |
| General description【一般描述】 | For updated SDS information please visit www.goodfellow.com |
| Legal Information【法律信息】 | Product of Goodfellow |
产品性质
| form【形式】 | foil |
| manufacturer/tradename | Goodfellow 419-998-11 |
| L【长度】 | 2 m |
| coil width【线圈宽度】 | 50 mm |
| thickness【厚度】 | 0.025 mm |




