您的位置:首页 > 产品中心 > Haynes® 230 alloy
Haynes® 230 alloy

| 产品编号: | 4071680 |
| 规格: | rod, Ni62%/Cr22%/W 14%/Mo 2, 25.4 mm diameter, length 50 mm, temper annealed |
| 包装规格: | 1 EA |
| 产品类别: | 进口试剂 |
| 优惠价: | 立即咨询 |
产品别名
Haynes® 230 alloy
NE057930
基本信息
| NACRES | NA.23 |
| General description【一般描述】 | For updated SDS information please visit www.goodfellow.com |
| Legal Information【法律信息】 | Product of Goodfellow Haynes is a registered trademark of Haynes International, Inc. |
产品性质
| form【形式】 | rod |
| manufacturer/tradename | Goodfellow 196-920-41 |
| L【长度】 | 50 mm |
| Diameter【直径】 | 25.4 mm |




