您的位置:首页 > 产品中心 > Kern EW-N series toploader balances
Kern EW-N series toploader balances

| 产品编号: | 4072306 |
| 规格: | Kern EW 820-2NM+YKA-03, weighing capacity 820 g, resolution: ±0.01 g, linearity: 0.01 g |
| 包装规格: | 1 EA |
| 产品类别: | 进口试剂 |
| 优惠价: | 立即咨询 |
产品性质
| AC/DC input | 220 - 240 V AC, universal plug set |
| manufacturer/tradename | Kern EW 820-2NM+YKA-03 |
| weighing capacity measuring range | 820 g, resolution: ±0.01 g, linearity: 0.01 g |
| platform W × L【平台宽度 × 长度】 | 170 mm × 140 mm |
基本信息
| General description【一般描述】 |
|




