您的位置:首页 > 产品中心 > Kern EWJ series precision balances
Kern EWJ series precision balances

| 产品编号: | 4072316 |
| 规格: | Kern EWJ 6000-1M verified 965-217, weighing capacity 6000 g, accuracy: 0.1 g, precision: ±0.3 g |
| 包装规格: | 1 EA |
| 产品类别: | 进口试剂 |
| 优惠价: | 立即咨询 |
基本信息
| NACRES | NB.71 |
| General description【一般描述】 | High-quality precision balance with automatic internal adjustment Features
Technical data
|
产品性质
| AC/DC input | 100 - 240 V AC, universal plug set |
| material【物料】 | stainless steel platform |
| feature【特点】 | Does not include draft shield |
| manufacturer/tradename | Kern EWJ 6000-1M verified 965-217 |
| weighing capacity measuring range | 6000 g, accuracy: 0.1 g, precision: ±0.3 g |
| platform L × W【平台长度 × 宽度】 | 155 mm × 145 mm |




