您的位置:首页 > 产品中心 > Kern PNJ series precision balances
Kern PNJ series precision balances

| 产品编号: | 4072338 |
| 规格: | Kern PNJ 3000-2M, weighing capacity 3200 g, accuracy: 0.01 g, precision: ±0.02 g |
| 包装规格: | 1 EA |
| 产品类别: | 进口试剂 |
| 优惠价: | 立即咨询 |
基本信息
| NACRES | NB.71 |
| General description【一般描述】 | The new standard in the laboratory with robust tuning fork measuring system.
|
产品性质
| AC/DC input | 220 - 240 V AC, universal plug set |
| manufacturer/tradename | Kern PNJ 3000-2M |
| weighing capacity measuring range | 3200 g, accuracy: 0.01 g, precision: ±0.02 g |
| platform W × D【平台宽度 × 直径】 | 190 mm × 190 mm |




