您的位置:首页 > 产品中心 > Nickel/Chromium
Nickel/Chromium

| 产品编号: | 4072707 |
| 规格: | insulated wire, Ni80%/Cr20%, length 50 m, conductor diameter 0.30 mm, insulation thickness 0.030 mm |
| 包装规格: | 1 EA |
| 产品类别: | 进口试剂 |
| 优惠价: | 立即咨询 |
产品别名
Nickel/Chromium
NI055892
基本信息
| NACRES | NA.23 |
| General description【一般描述】 | For updated SDS information please visit www.goodfellow.com |
| Legal Information【法律信息】 | Product of Goodfellow |
产品性质
| form【形式】 | wire |
| manufacturer/tradename | Goodfellow 935-739-28 |
| L【长度】 | 50 m |
| diam.【直径】 | 0.30 mm |
| insulation thickness【隔离层厚度】 | 0.030 mm |




