您的位置:首页 > 产品中心 > Hellma® fluorescence cuvettes, cells with tubes Quartz/Duran®
Hellma® fluorescence cuvettes, cells with tubes Quartz/Duran®
| 产品编号: | 4100612 |
| 规格: | Suprasil® quartz, spectral range 200-2500 nm, pathlength 10x10 mm, chamber volume 3500 μL |
| 包装规格: | 1 EA |
| 产品类别: | 进口试剂 |
| 优惠价: | 立即咨询 |
基本信息
| NACRES | SB.32 |
| General description【一般描述】 | macro, tube diameter 8 mm, tube length 80 mm |
| Legal Information【法律信息】 | DURAN is a registered trademark of DWK Life Sciences Hellma is a registered trademark of Hellma GmbH Suprasil is a registered trademark of HERAEUS QUARZGLAS GMBH & CO. |
产品性质
| material【物料】 | Suprasil® quartz |
| description【描述】 | 4 windows |
| manufacturer/tradename | Hellma 221-QS Hellma |
| parameter【参数】 | 200-2500 nm spectral range |
| technique(s) | photometry: suitable |
| H × W × D【高度 × 宽度 × 直径】 | 40 mm × 12.5 mm × 12.5 mm |
| chamber volume【腔室体积】 | 3500 μL |
| pathlength【路径长度】 | 10x10 mm |
| Detection Method | fluorometric |




