您的位置:首页 > 产品中心 > Muscovite Mica for AFM
Muscovite Mica for AFM

| 产品编号: | 4101635 |
| 规格: | (V-1 Quality), size 15 mm × 15 mm, pack of 10 |
| 包装规格: | 10 pkg |
| 产品类别: | 进口试剂 |
| 品牌: | Sigma-Aldrich |
| 优惠价: | 立即咨询 |
产品性质
| form【形式】 | solid |
| packaging【包装】 | pack of 10 |
| size【尺寸】 | 15 mm × 15 mm |
| thickness【厚度】 | 0.15-0.2 mm |
基本信息
| General description【一般描述】 | Mica, 15mmx15mm, thickness 0.15-0.2 mm, V-1 grade, Clear - Hard, of uniform color, nearly flat, free of all stains, foreign inclusion, cracks, and other similar defects. Perfect for AFM substrate |
安全信息
| Storage Class Code【储存分类代码】 | 13 - Non Combustible Solids |
| WGK | WGK 3 |




